Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte is 185 mm. De velg is gemaakt van PA (grijs) en het loopvlak is van PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 59 mm bij een asgat van 12 mm. Het draagvermogen is 800 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 185mm bouwhoogte
€117,76 (€97,32 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW400207 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 150x150 / 125x125 / Ø11 |
| Verwante producten |









