Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte bedraagt 155 millimeter. Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 37 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 90 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Bokwielen 50 kg, Bokwielen 125 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, rollager, 155mm bouwhoogte
€11,40 (€9,42 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW311811 |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 102x90 / 71/80x51/60 / Ø9 |
| Verwante producten |






