Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 171 mm. Het hele wiel is gemaakt van PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 50 mm. Het draagvermogen is 700 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 171mm bouwhoogte
€75,88 (€62,71 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW480517 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 171 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |








