Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte is 171 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 700 kg. De lagering bestaat uit een glijlager.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, PA loopvlak, glijlager, 171mm bouwhoogte
€65,67 (€54,27 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW348841 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 171 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









