Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte is 154 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 36 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Flightcase wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 150 kg, Bokwielen 125 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 154mm bouwhoogte
€23,30 (€19,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW886036 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 77/ 80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |









