Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte is 128 mm. Het materiaal van de velg is staal (verzinkt van kleur) en van het loopvlak rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 30 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 70 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, rubber loopvlak, rollager, 128mm bouwhoogte
€9,53 (€7,88 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW348756 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 77/ 80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |








