Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 128 millimeter. De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 36 millimeter. De draagkracht is 60 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Bokwielen 50 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, rollager, 128mm bouwhoogte
€6,15 (€5,08 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW778614 |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 102x86 / 71/ 80x51/60 / Ø9 |
| Verwante producten |







