Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte is 139 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 40 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 450 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 300 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 139mm bouwhoogte
€27,41 (€22,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW944564 |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 139 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 85x105 / 60x80 / Ø9 |







