Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 128 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 5010 gentiaanblauw). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 36 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Flightcase wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 150 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, 128mm bouwhoogte
€16,11 (€13,31 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW540022 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











