Dit bokwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 135 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het draagvermogen is 210 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 135mm bouwhoogte
€27,49 (€22,72 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW101883 |
| Maximum draagkracht | 210 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 135 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 80x60 |
| Verwante producten |











