Dit is een rvs zwenkwiel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 108 mm. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 35 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 100 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Novio.
Rvs zwenkwiel, 80mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€52,64 (€43,50 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW768878 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











