Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 237 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. De draagkracht is 300 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. Merk: Novio.
Rvs zwenkwiel, 200mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS, dubbele rem, naloop
€139,94 (€115,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW500388 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Bouwhoogte | 237 mm |
| Uitslag | 58 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x80 / Ø11-16 |
| Verwante producten |









