Dit is een rvs zwenkwiel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 240 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 58 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 300 kilo. De lagering bestaat uit een rollager RVS.
Rvs zwenkwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€114,05 (€94,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW788133 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Uitslag | 48 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |











