Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 240 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 58 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 300 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager.
Rvs zwenkwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€70,77 (€58,49 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW718030 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Uitslag | 48 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |













