Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 240 millimeter. Het hele wiel is gemaakt van PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 59 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 300 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager RVS.
Rvs zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€113,69 (€93,96 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW191064 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Uitslag | 48 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |













