Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 192 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). De diameter van het wiel is 150 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20.2 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 300 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€70,65 (€58,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW719298 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20.2 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 16 |
| Verwante producten |











