Dit is een zwenkwiel met een gaffel van rvs. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 154 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 37 mm. De naaflengte bedraagt 48 mm bij een asgat van 15.5 mm. De draagkracht is 100 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€46,59 (€38,50 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW809827 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 15.5 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 47 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











