Dit is een zwenkwiel van rvs. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 154 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (oranje van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 35 mm. De naaflengte is 45 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het draagvermogen is 180 kg. De lagering bestaat uit een rollager RVS.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS
€87,65 (€72,44 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW868526 |
| Maximum draagkracht | 180 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 45 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9x16 |
| Verwante producten |











