Dit is een zwenkwiel met een gaffel van rvs. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 155 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 35 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 130 kilo. De lagering bestaat uit een rollager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS
€42,41 (€35,05 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW708820 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12 |
| Verwante producten |













