Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 155 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS
€54,21 (€44,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW882472 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12 |
| Verwante producten |










