Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 154 millimeter. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 130 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS, dubbele rem, naloop
€62,92 (€52,00 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW341918 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 47 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |










