Dit is een rvs zwenkwiel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 155 mm. De velg is gemaakt van PP (naturel van kleur) en het loopvlak is van PP (naturel). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 34 mm. De naaflengte is 48 mm en het asgat heeft een diameter van 23 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, PP loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€55,12 (€45,55 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW703424 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 23 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |












