Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 154 mm. Het hele wiel is gemaakt van PP (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 34 mm. De naaflengte is 48 mm en het asgat heeft een diameter van 23 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kg. De lagering bestaat uit een rollager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, PP loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€53,95 (€44,59 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW536223 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 23 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 47 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











