Dit is een zwenkwiel van rvs. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 150 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 36 mm. De draagkracht is 180 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS
€56,04 (€46,31 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW690922 |
| Maximum draagkracht | 180 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 150 mm |
| Uitslag | 45 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12 |
| Verwante producten |










