Dit bokwiel heeft een gaffel van rvs. De bouwhoogte is 108 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 30 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 120 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine bokwieltjes, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 80 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 80mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS, 108mm bouwhoogte
€36,68 (€30,31 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW259026 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6201 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |









