Dit is een rvs bokwiel. De bouwhoogte bedraagt 108 millimeter. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 35 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Rvs bokwiel, 80mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 108mm bouwhoogte
€32,63 (€26,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW993345 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |









