Dit is een bokwiel met een rvs gaffel. De bouwhoogte bedraagt 240 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte bedraagt 58 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 550 kilo. De lagering bestaat uit een rollager RVS.
Rvs bokwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS, 240mm bouwhoogte
€85,72 (€70,84 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW126609 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |









