Dit is een bokwiel met een gaffel van rvs. De bouwhoogte bedraagt 240 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 59 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 300 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager RVS.
Rvs bokwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, rollager RVS, 240mm bouwhoogte
€86,27 (€71,30 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW415531 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











