Dit is een bokwiel met een rvs gaffel. De bouwhoogte is 240 mm. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het draagvermogen is 300 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. Merk: Novio.
Rvs bokwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS, 240mm bouwhoogte
€119,55 (€98,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW806451 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











