Dit bokwiel heeft een gaffel van rvs. De bouwhoogte is 197 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 46 mm. Het draagvermogen is 220 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS. Merk: Novio.
Rvs bokwiel, 160mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS, 197mm bouwhoogte
€80,16 (€66,25 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW667710 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 85 Shore A |
| Bouwhoogte | 197 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x80 / Ø11-16 |
| Verwante producten |







