Dit is een bokwiel van rvs. Het wiel heeft een bouwhoogte van 154 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur naturel) en het loopvlak is van PP (naturel). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 34 mm. De naaflengte bedraagt 48 mm bij een asgat van 15.2 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: RVS bokwielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 125 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 125mm diameter, PP loopvlak, glijlager, 154mm bouwhoogte
€24,56 (€20,30 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW684091 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 15.2 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |










