Dit is een los wiel van PP. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12 mm. Het draagvermogen is 50 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Kleine wieltjes, Roestvrije wielen, Wielen 80 mm, Wielen 50 kg, Transportwielen, Wiel.
PP wiel, 80mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€5,32 (€4,40 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW581683 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |










