Dit is een los wiel gemaakt van PP. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 250 millimeter en de breedte 60 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 250 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Roestvrije wielen, Wielen 200 kg, Wielen 250 mm, Transportwielen, Wiel.
PP wiel, 250mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€19,32 (€15,97 excl. BTW)
Wiel 250/60-130 met glijlager en asgat van 20mm.
| Artikelnummer | LW196686 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











