Dit is een los wiel van PP. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 46 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 300 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
PP wiel, 200mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€43,87 (€36,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW120575 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Passende asbussen |











