Dit is een los wiel van PP. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 48 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 205 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Merk: Novio.
PP wiel, 200mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€33,92 (€28,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW745781 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 205 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











