Dit is een los wiel van PP. Het materiaal van de velg is PP (zwart) en van het loopvlak rubber (zwart). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 58 millimeter bij een asgat van 20.5 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 205 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager.
PP wiel, 200mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€11,07 (€9,15 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW925742 |
| Maximum draagkracht | 205 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











