Dit is een los wiel gemaakt van PP. De velg is gemaakt van PP (kleur naturel) en het loopvlak is van PP (naturel). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 400 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 300 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PP wiel, 200mm diameter, PP loopvlak, rollager
€18,62 (€15,39 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW867767 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Passende asbussen |











