Dit is een los wiel gemaakt van PP. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 180 millimeter en de breedte 48 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 170 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Roestvrije wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 150 kg, Wielen 180 mm, Transportwielen, Wiel.
PP wiel, 180mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€10,85 (€8,97 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW353098 |
| Maximum draagkracht | 170 Kg |
| Diameter wiel | 180 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











