Dit is een los wiel van PP. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PP (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 140 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte is 45 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 175 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Merk: Haco.
PP wiel, 140mm diameter, PP loopvlak, glijlager
€15,81 (€13,07 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW452056 |
| Merk | Haco |
| Maximum draagkracht | 175 Kg |
| Diameter wiel | 140 mm |
| Naaflengte | 45 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Passende asbussen |











