Dit is een los wiel gemaakt van PP. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 37 millimeter. De naaflengte bedraagt 52 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. De draagkracht is 100 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 100 kg, Wielen 125 mm, Transportwielen, Wiel.
PP wiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€9,24 (€7,64 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW657889 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 52 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |








