Dit is een los wiel van het materiaal PP. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9011 grafietzwart) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 32 mm. De naaflengte is 36 mm en het asgat heeft een diameter van 8 mm. Het draagvermogen is 90 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
PP wiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€15,81 (€13,07 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: UNDB0V
| Artikelnummer | LW435426 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 36 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Diameter asgat | 8 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Passende asbussen |








