Dit is een los wiel van het materiaal PP. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7015 leigrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 25 millimeter. De naaflengte is 28 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 80 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kunststof wielen, Roestvrije wielen, Wielen 100 mm, Wielen 50 kg, Wiel. Merk: Novio.
PP wiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, glijlager
€6,58 (€5,44 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW727699 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 28 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |











