Dit is een los wiel gemaakt van PP. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 70 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. Merk: Novio.
PP wiel, 100mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€10,74 (€8,88 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW934735 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |










