Dit is een los wiel gemaakt van PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). De diameter van het wiel is 80 millimeter en de breedte 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 120 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Gelagerde wieltjes, Kleine wieltjes, Vuilcontainer wielen, Wielen 80 mm, Wielen 100 kg, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 80mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€17,59 (€14,54 excl. BTW)
Let op: de naaflengte is 40mm.
| Artikelnummer | LW103737 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6201 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Passende asbussen |










