Dit is een los wiel van het materiaal PA. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 80 millimeter en de breedte 35 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 10 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager.
PA wiel, 80mm diameter, PA loopvlak, glijlager
€4,53 (€3,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW984586 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 10 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |









