Dit is een los wiel van het materiaal PA. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 35 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Gelagerde wieltjes, Kleine wieltjes, Vuilcontainer wielen, Wielen 80 mm, Wielen 100 kg, Transportwielen, Wiel.
PA wiel, 80mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€10,68 (€8,83 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW723875 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 ZZ C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |










