Dit is een los wiel van het materiaal PA. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (kleur oranje). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 575 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 200 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€54,95 (€45,41 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW769306 |
| Maximum draagkracht | 575 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Passende asbussen |











