Dit is een los wiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Roestvrije wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS
€52,86 (€43,69 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW536981 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |








