Dit is een los wiel van PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 850 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 800 kg, Wielen 160 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 160mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€39,05 (€32,27 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW782807 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











