Dit is een los wiel gemaakt van PA. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. De draagkracht is 350 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Roestvrije wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 160 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS
€47,44 (€39,21 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW483510 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |








